Home       Kontakt       Impressum       Sitemap       News       Sprachen     

 

 Teil 1                             

Одісея в Ужгороді (Україна)  (скитання, довга, пов’язана із багатьма перешкодами подорож)

 

KFKOK у джунглях української бюрократії

 

Транспортування гуманітарних матеріалів Швейцарія-Україна

Мета транспортування гуманітарних матеріалів:

Пряма передача Україні:

-          8 тон матеріалів соціального призначення

-          16 тон матеріалів медичного призначення

-          санітарні автомобілі для Медицини Катастроф

-          4 вантажні автомобіля для Головного Управління праці та соціального захисту населення

 

Навчання:

 

-          Навчання санітарами – 1. медична допомога у ромівбарон 1

           та додаткове оснащення міні-клініки

-          Роми барона 2: оцінка ситуації із щурами

-          Медицина катастроф:

            Обмін досвідом, норми та ін.

  Вступ:

У 1999 році вперше виникла ідея «KFKOK» - Діти для дітей без війни. Засновано об’єднання влітку 2005. KFKOK внесено у торговий реєстр

Вже майже 2 роки як наше обєднання «KFKOK Швейцарія» (Діти для дітей без війни) виступає на захист бідних в Україні; особливо у Закарпатті. Докладні звіти про поїздку знаходяться на веб-сторінці www.kfkok.com.

Минулої осені ми отримали від уряду Швейцарії, будинків для престарілих, а також клінік багато матеріалів медичного призначення та транспортні засоби. У грудні2005/січні 2006 ми, Ганс-Петер та Іріс Відмер, поїхали знову в Ужгород, для того щоб обговорити деталі нашої поїздки; нас навіть прийняв губернатор. Присутнім було і керівництво митниці. Все було в порядку, так що ми в Швейцаріїї почали все готувати.

Велику кількість годин ми провели, завантажуючи вантажні автомобілі та причепи. Великі спасибі Урсу Генгі; він дуже нам допоміг та пожертвував багато свого часу.

Поїздка могла здійснитися за умови, що KFKOK несе всі транспортні витрати, але всі добровольці оплачують проживання самі. Тому і за це велике спасибі всім!

 

 

Фото: Вантажні автомобілі готові. Завантажені та заправлені вони стоять у нашому цеху у Сафенвілі.

Поїздка:

Повні ентузіазму учасники гуманітарної поїздки до Ужгороду (Україна) зібралися 17 березня 2006 року в Сафенвілі. Водіїї взяли на себе 4 завантажені вантажні автомобілі, а також були передані 5 санітарних автомобілей.

Фото:Стефан Гуннперед від’їздом у санітарному автомобілі, які стояли у нашому цеху.  

Фото: Така кількість людей потребує також великої кількості харчів! Спасибі родині Зегессер та Арно Губер. (на фото зліва)

Біля 12 години ми вирушили у напрямі Східної Швейцарії і австрійського кордону. Митні документи були підготовлені зазделегідь, так що перетин кордону пройшов швидко і вже майже через 20 хвилин ми змогли заїхати на територію ЄС. Весь конвой складався із 4 вантажних автомобілей, 3 з яких були із причепами, 5 санітарних автомобілів та 3 легкових автомобілей. Вночі виїхав 15-місний мікроавтобус із Кароліне, Сандрою, Монікою, Йоахімом та Клаусом, а також ще один автомобіль із доктором Бесеком, Маркусом Байгел та Майком. Інштй автомобіль із Марселем та Дезіре наздогнав нам майже перед Будапештом. Отже в цілому було 15 автомобілів, які майже 1000 км проїхали разом. Підтримували ми звязок по радіо та за допомогою мобільних телефонів.

Заправка автомобілів відбувалася дуже специфічно; по-перше, це тривало довго, а по-друге, в нас все менше ставало грошей. Але у нас не було жодної аварії і ми нікого не загубили.

Для того щоб швидше їхати вперед, ми пили каву дуже швидко. Тобто водії були поділені на 2 групи, одна група йшла пити каву, інша їхала далі. Потім перша группа «завантажувалась» у легкові автомобілі і починалась супроводжуюча їзда, до тих пір поки ми не наздоганяли вантажівки. Так ми вигравали 2 години

Dies war Teil  1

Teil 1

Teil 2

Teil 3

Teil 4

Teil 5

Teil 6

Teil 7

Teil 8

 

Home       Kontakt       Impressum       Sitemap       News       Sprachen