Home       Kontakt       Impressum       Sitemap       News       Sprachen     

 

 

© Zofinger Tagblatt / MLZ; 31.01.2006

Регіональна газета

У Сафенвілі заплановано «Mini-WEF»

Вечір-бенефіс. Співаки та чарівники виступали заради хорошої мети безкоштовно.

Організований за відносно короткий час об’єднанням „ KFKOK” та Союзом Воєнних Санітарів м. Аарау (MSV) вечір-бенефіс запропонував в суботу ввечері яскраву програму. Зірки та зіроньки, що знову загорілися на шлягерському небі пропонували шлягер за шлягером найкращі розваги.

Брігітте фор Аркс

Тема „пряма допомога людям в Україні стояла в центрі бенефіс-вечора у Сафенвілі. «Зібрані кошти від цього заходу підуть на майбутню доставку гуманітарних матеріалів», запевнив Ганс-Петер Відмер. Сафенвілець заснував із своєю дружиною Іріс та трьома дітьми у 1999 році об’єднання „Діти для дітей без війни” (KFKOK).

На вечері було проінформовано про діяльність об’єднання. Показані між двома розважальними блоками слайди із фотографіями гуманітарного транспорту за минулий вересень сколихнули. Не прикрашено було показано, як терміново потребують люди серед них переважно роми, а також так звані „забуті” у психіатричних клініках України  - медичне забезпечення як гуманітарну допомогу ззовні.

Енді Валдмайер, президент Союзу Воєнних Санітарів м. Аарау (MSV), зрадів тому, що всі митці у суботу ввечері відмовилися від їхнього гонорару на користь цього заходу. Поважним гостем став професор Сергій Туряниця із Ужгорода (Закарпаття). Він приїхав до Швейцарії на запрошення родини Відмерів вперше і залишиться в них погостювати до п’ятниці. «Завдяки співпраці із професором Туряницею, починаючи  із 2004 року, та його підтримці розподіл гуманітарних товарів може координуватися в Україні некорупційно та доцільно», пояснив Ганс-Петер Відмер.

18. березня – наступній гуманітарний конвой

Ангажований сафенвілець пояснив, що 18 березня із Сафенвіла у напрямі України вирушає конвой із гуманітарними матеріалами. 30 супроводжуючих осіб, серед яких також члени MSV м. Аарау, будуть транспортувати 9 переданих Швейцарською Армією автомобілів та вміщені в ньому різні гуманітарні матеріали.

Яскравий естрадний вечір

Чим був би вечір-бенефіс без блиску та хорошого настрою? Про це попіклувався співак Патрік Нідеггер  із Елгу причому із передмістя  Сафенвіла, таке його жартівливе уточнення із чарівною ведучою і, звичайно, із пісенними номерами.

Відсвяткувавши на минулому тижні разом із клубом фанів кантону Ааргау свій перший альбом, Педро радий, тут, у залі Зафенвіла, давати перший концерт перед новою публікою. Маленька виконавиця із кантону Валліс із гучним голосом Ванесса Гранд, зі своїм темпераментом припідняла настрій у залі.

Наступною з’явилася відома по радіо та телебаченню співачка італійської крові Маріа да Вінчі із такими відомими шлягерами як «Zwei kleine Italiener», «99,9 Prozent», «Bene, bene, bene» та іншими піснями, які дуже часто звучать. З нею прийшов її власний клуб фанів.

Чарівник «Captain Green» доказував гостям на сцені, що гроші знаходяться у повітрі і їх потрібно тільки вміло зловити. На жаль його «Greenair» летить не в Україну, інакше б він негайно пожертвував його для  транспортування гуманітарних матеріалів, сказав він, прощаючись із сильно аплодуючою публікою.

Ніко Сандерс – фіналіст гран-прі народної музики зачарував жінок сентиментальною музикою. Подібне зробив і Беато Піза, який після навчання на оперного співака затвердився і у естрадній музиці, як він і наголосив.

2007 – Савенвіл як місце зустрічі політиків

Як тільки вдалий бенефіс-вечір підійшов до кінця, подружжя Відмерів повідомило про нову ідею: «В наступному році ми організуємо у Сафенвілі таке ж <Mini-WEF>. Було б чудово, якщо б ми знову змогли розраховувати на підтримку  присутніх сьогодні зірок та публіки», наше сердечне побажання після цього вдалого вечора. На наступний «Mini-WEF» Іріс та Ганс-Петер Відмер хочуть запросити до Сафенвілу політиків із Єгипту, України, та В’єтнаму: «Мета – ознайомити їх із тим, як у Швейцарії очищається вода або як організовуються психіатричні та інші клініки Ганс-Петер Відмер усвідомлює, що політики приїдуть у Швейцарію  тільки в тому випадку, якщо витрати будуть взяті на себе. «Тобто знайти  спонсорів», каже Ганс-Петер Відмер із упевненістю.

Charmeur Ніко Сандерс припідняв настрій у залі, а

Captain Green зробив це під час гри із кільцями.

 

 

 

 

Besucher auf dieser Seite:

"/cgi-bin/count?type=a&lengt=7"

kostenloser Zähler - free counter salsa                                                                      44568  210506

 

Home       Kontakt       Impressum       Sitemap       News       Sprachen